Milot: Gruaja ekzekutoi me armë burrin në treg se luante bixhoz


Një grua, 35-vjeç, nënë e dy fëmijëve të mitur vrau me armë zjarri bashkëshortin e saj.

Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja që tronditi mëngjesin e sotëm Milotin, ku gruaja vrau me psitoletë në mes të tregut bashkëshortin.

Pas arrestimit, Violeta Donaj ka deklaruar në polici se ka patur debate të vazhdueshme me bashkëshortin.

“Kemi patur vetëm debate familjare, ka qenë xheloz dhe ka luajtur nganjehëre dhe bixhoz”- ka deklaruar ajo në Polici.

Sipas dëshmitarëve, Violeta Donaj ka qenë së bashku në shoqërinë e një gruaje tjetër teksa ka qëlluar drejt bashkëshortit të saj.

Nga informacionet paraprake nuk dihet ende se cili ka qenë motivi i vërtetë që 35-vjeçarja ka qëlluar për vdekje bashkëshortin, 42 vjeçar.

Baby Boo