Militantët në rrjete sociale ia dëshiruan vd*ekjen, Kurti i uron shërim “kryetarit Mustafa”

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje i ka uruar shërim të shpejtë kreut të LDK-së Isa Mustafa që ditë më parë lajmëroi se është prekur nga koronavirusi.

Baby Boo

Me anë të një video-mesazhi Kurti i ka shprehur ngushëllime të gjithë familjarëve të të vd*ekurve nga virusi COVID-19. Ai iu ka uruar shërim të shpejtë të gjithë qytetarëve të prekur deputetëve të infektuar si dhe kreut të LDK-së.

“Me këtë rast u shpreh ngushëllime të gjithë familjarëve të të vde*kurve nga virusi Corona dhe ju dëshiroj shërim të shpejtë e të plotë secilit qytetar të sëmurë deputetëve të infektuar si dhe kryetarit të LDK-së Mustafa” ka thënë ai.