Milaim Zeka: Përgjigjem para zotit vetëm për vete

Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, pas skandalit të publikuar së fundi, ka gjetur kohë që t’i përgjigjet një komentuesi në statusin e tij në rrjetin social Facebook.

Zeka thotë se lidhur me këtë çështje, përgjigjet para zotit vetëm për vetën e tij.

Më tej, ai thotë se nuk ka kërkuar asnjë privilegj nga partia e tij.

Kujtojmë se në një bisedë mes Milaim Zekës dhe partnerit të tij të biznesit me viza, implikon zëvendëskryeministrin e Kosovës, Fatmir Limaj në një aferë të kërkimit të ryshfetit në vlerë 3 milion euro.

Baby Boo