Mihrije Braha s’po di të plaket, merr vëmendjen me fotot nga pushimet


Këngëtarja kosovare, Mihrije Braha aktualisht ndodhet për pushime.
Këtë herë në rrjetet sociale ajo ka sjellë poza të veçanta.

Në top formë është paraqitur edhe sot teksa merr poza në bikini të kuqe duke qenë se ndodhet në një vend bregdetar.
Mihrijia mori mijëra pëlqime e dhjetëra komente nga fansat dhe ndjekësit e saj në instagram.

https://www.instagram.com/p/CRtSdYkjmeq/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ca693ede-5b63-4b9c-a707-1ef0a92eeb3a