Mihrije, a mos baba ta ka regjistruar vitin e lindjes gabim?


Mihrije Braha është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.
Është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë kështu shumë shpesh imazhe nga përditshmëria e saj.

Ajo njihet për paraqitjet e saj dhe kujdesin që i kushton veshjeve dhe fizikut të saj, sepse gjithmonë vjen e freskët dhe rinore, thuajse nuk po di të plaket.
Këngëtarja së fundi ka publikaur disa fotografi, ku shihet e veshur me veshje sportive e po duket në top-formë.