Mickoski për vdekjen e Vanjës: Dënim të rreptë për të gjithë të përfshirët në këtë rast të tmerrshëm


Me pikëllim të madh mora lajmin për fundin e jetës së vajzë së re Vanja. Ngushëllime të sinqerta për humbjen e kësaj jete të re dhe të pafajshme, shkruan Mickoski.

“Ndëshkimi më i rreptë për të gjithë të përfshirët në këtë rast të tmerrshëm!

Duhet të ketë drejtësi.

Pusho në paqe 🙏- ka shkruar lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, pasi MPB-ja sonte njoftoi se është gjetur trupi i zhdukur i Vanja Gjorçevskës.

Baby Boo