Messi e nisë vitin 2021, duke blerë një apartment me vlerë 8.2 milionë dollarë

Për Leo Messi si duket nuk kishte kirzë as në pandemi, pasi ai ka blerë një apartment të kushtueshme.

Baby Boo

Argjentinasi ka blerë apartmentin në vlerë prej 8.2 milionë dollarë në Porsche Tower, me 5 dhoma gjumi, ashensor, pamje nga deti dhe një vendparkim në katin më të lartë të ndërtesës.

Pra, kjo banesë ndodhet në SHBA dhe dyshimet lindin se a do të mund të transferohet Messii një ditë atje e te luaj për MLS.