“Merr infarkt” Shesheli, shikojeni çfarë reagimi bën pas fitores së shqiptarëve ndaj Serbisë (FOTO)

ideri kontravers serb, Vojslav Sheshel, menjëherë pas përfundimit të ndeshjes në mes Serbisë dhe Zvicrës, ka shkruar në rrjetin social Twiter.

Baby Boo

Ai i quan bastardë shqiptarët, pasi që Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri i shënuan të dt golat e Zvicrës ndaj Serbisë.

“Të gjithë shqiptarët janë bastardë, shkruan Sheshel, ku bashkangjitur e ka foton e Granit Xhakës.

Restorant Lumare