Mediat greke: Zaev dhe Dimitrov me mesazh për Athinën, nëpërmjet rrjeteve sociale!


Fotot nga Strumica, të publikuara dje në rrjetet sociale nga kryeministri Zoran Zaev dhe Ministri i Jashtëm Nikola Dimitrov, nuk mbetet pa u vënë re nga media greke, të cila i interpretuan ato si një mesazh nga Shkupi në Athinën.