Media serbe: Katastrofa ka ndodhur! Shqiptarët nga Kosova kanë shkatërruar Serbinë


Kush mund të ketë menduar pas fillimit të përsosur nga Mitrovic dhe Serbia me pas do të shkojë drejt greminës, shkruan portali serb Alo.

Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri kanë pritur me muaj për të provokuar Serbinë.

“Zvicra” nën thonjëza, sepse golashënuesi i golave ​​Granit Xhaka dhe Shaqiri janë vetëm me pasaportë zvicëran, por me kombësi shqiptare.

FootyMatrix ⚽@Footy_Matrix

SHAQIRI!!! SURELY THE WINNER FOR !!