“Më kujtuat se sa bukur është të dashurosh”, mes raportit me Donaldin rikthehet në vëmendje komenti që Beatrix ia bëri Borës në takimin me të


Po vazhdon të flitet mjaft shumë raporti i këngëtares Beatrix Ramosaj dhe moderatorit Donald Veshaj.
Në bazë të asaj që është parë gjatë këtyre ditëve, marrëdhënia e dyshes veçse po vjen me aludime të shumta e po ashtu edhe me kritika.

Derisa po qëndrojnë gjatë tërë kohës me njëri-tjetrin, në rrjet është shpërndarë tejet shumë një koment që Ramosaj i bëri Borës në momentin që u takua me Donaldin.
Bëhet fjalë saktësisht për takimin që Bora dhe Donaldi patën brenda shtëpisë së Big Brother VIP, në të cilin nuk munguan as puthjet e përqafimet.

“Më kujtuat se sa bukur është të dashurosh. Me zemër në dorë dje i çmenda komshinjtë duke bërtitur. Të dua zemër”, kanë qenë fjalët e Beatrix në imazhet që Zemani ndau në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Baby Boo