Me gjuhën jashtë Melisa e provokon publikisht Andin, ai i përgjigjet

Njëra nga kandidatet më të përfolura në Përputhen, Melisa mbrëmë është larguar nga emisioni. Melisa doli nga Përputhen duke bërë të ditur se po e pengojnë akuzat që iu janë drejtuar së fundmi nga publiku por edhe nga konkurrentët. Vetë ajo e ka mohuar se ka ndonjë lidhje me Andin.

Baby Boo

Por, këtë të fundit e ka provokuar pak një ditë pasi doli nga emisioni përmes Instagramit.
Ajo e ka publikuar një video ku shihet me një kapelë ngjyrë rozë.

Pikërisht për një kapelë të njëjtë që e bartën Andi dhe Melisa nisën dyshimet se dyshja mund të jenë në lidhje.
Ajo ka thënë se kësaj here e ka marrë pink kapelën që të kujdeset mos t’ia dhurojë askujt.

Pas këtij provokimi të Melisës ka reaguar edhe Andi.
“Mos…. na hape punë tani”, ka shkruar ai në Instagram.


Restorant Lumare