McGregor kërkon revansh, vjen përgjigja e kampit të Khabib

Menaxheri i Khabib Nurmagomedov, Ali Abdelaziz, ka komentuar kërkesën e Conor McGregor për të zhvilluar një tjetër ndeshjen me rusin.
Presidenti Dana White dëshiron që një duel i tillë të zhvillohet, pasi luhen miliona euro, por Abdelaziz i hedh poshtë zëra të tillë.

“Ti the që me Khabib në kafaz është vetëm biznes. Shko merr një serum dhe kthehu esëll, pasi e dimë që je ose i dehur, ose i droguar.
“Ti kurrë nuk do të jesh sërish kampion, pasi kam një ushtri që të pret Justin Gaethje, Kamaru Usman, Gilbert Burns, Khamzat Chimaev, Islam Makhachev, Beneil Dariush, Belal Muhammad dhe Vicente Luque. Skuadra e Khabib të shkatërron mendërisht”, tha Ali në një postim në Twitter.

Baby Boo