Mbyllet epoka e serialeve turke! Tv Klan bën ndryshimin e madh

Televizioni Klan do të “zhgënjejë” shumë ndjekës pasi ka ndërmend të heqë dorë nga serialet turke.

Sezoni i ri televiziv që do të nisë në shtator do të sjellë ndryshime të shumta në televizionet shqiptare.

Pas publikimit të promos nga faqja zyrtare e Tv Klan, vihet re se këtë vit seralet turke nuk janë më të përfshirë në listë.

Mesa duket Klan do ti rikthehet serialeve amerikane, pasi do të përfshijë 3 prej tyre.

“House of Cards”, “The Blacklist” dhe “Hemlock Grove” pritet të nisin transmetimin këtë shtator.

Dy prej tyre janë politikë ndërsa njëri është horror.

Baby Boo