Mbulohet Duda Balje: Gati për lutjet e mbrëmjes


Cilësohet të jetë njëra ndër deputetet më tërheqëse në Kuvend.
Deputetja e Kosovës nga radhët e grupit (6+), Duda Balje është gjithnjë temë e mediave rozë, shkruan lajmi net.Ajo shquhet si një deputete e zonja dhe një nënë mjaft e përkushtuar, ku përveç kësaj së fundmi tregon se është edhe besimtare e devotshme.

Në imazhin e fundit që ka publikuar në Instagram, ajo shfaqet e mbuluar me shami teksa bëhet gati për lutjet e mbrëmjes.“Gati për lutjet e mbrëmjes”, ka shkruar ajo në gjuhën angleze.Ndryshe, deputetja nga komuniteti boshnjak është e martuar dhe ka tre fëmijë.

Baby Boo