Mbrojtësi serb që largoi topi e goditur nga Ronaldo: Nuk ishte brenda!

Në ndeshjen e mbrëmshme të Kupës së Botës mes Portugalisë e Serbisë, ndodhi një situatë aspak e mirë.
Në sekondat e fundit të ndeshjes, Ronaldo goditi topin i cili në bazë të pamjeve dukej se kishte kaluar vijen, por goli nuk u pranua nga gjyqtari.

Kjo krijoi pakënaqësi dhe nervozizëm te portugezi i cili gjuajti në tokë shiritin e kapitenit dhe la fushën.
Por, pas ndeshjes foli edhe mbrojtësi serb, Mitrovic i cili tha se nuk mendon qe topi ishte Brenda.

https://twitter.com/stream_parkHD/status/1375961977932148739?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Findeksonline.net%2Fmbrojtesi-serb-qe-largoi-topi-e-goditur-nga-ronaldo-nuk-ishte-brenda%2F%3Ffbclid%3DIwAR3j8tm55s29QezmuGOty2kKFCvkUcaTHg5rdCIKQkwnoQonDDGxkbRl4c4

“Ronaldo ka pikëpamjen e tij për situatën, ai mund të jetë i zemëruar, nuk mendoj se topi hyri brenda. Ne jemi të kënaqur me rezultatin në fund, ne fituam një pikë në fund. Ne nuk jemi shumë të kënaqur, ne shkuam për fitore” – tha Mitrovic.
Kujtojmë se kjo ndeshje u mbyll e barabartë në 2:2.

Baby Boo