Mbrëmë i dogjën “Range Roveri-n”, Françeska Jaçe as që e vr*et mendjen dhe poston foto provokuese nga “parajsa” ku po pushon

Mbrëmjen e djeshme, modelja e njohur, Françeska Jaçe u has me një situatë të rëndë, pasi makina e saj “Range Rover” u përfshi nga flakët në lagje “Pavarsia”, Vlorë.

Mirëpo, duket se kjo ngjarje nuk i ka shqetësuar Françeskën, e cila është duke shijuar pushimet në plazhet luksoze të Brazilit. Ajo ka postuar një video në Instastory, ku tregon se po relaksohet në rrezet e diellit dhe me detin përballë.

Baby Boo