Mbahen protesta në Vlorë kundër Donaldit


Lidhja e Donaldit dhe Beatrix ka sjellë reagime të shumta.Reagimet nga publiku në rrjetet sociale nuk munguan aspak, çifti ka marrë reagimet nga më të rëndat.

Baby Boo

Dhe si shkak i afrimitetit të tyre, reagimet e njerëzve të cilët kanë qenë fansa të aktorit të njohur dhe ish të dashurës së tij moderatorës Bora Zemani kanë tejkaluar limitet, ku qytetarët e Vlorës kanë protestuar kundër Donaldit, duke thënë “Donaldi nuk është vlonjat. Është i ardhur nga fshatrat e Fierit”.

Këtë ngjarje e diskutuan edhe në emisionin në “Fan’s Club”, duke e definuar si fabulë e njejtë me lidhjen e Selena Gomez dhe Justin Bieber, ku ka shumë fansa të cilët duan ti shohin ata të akoma bashkë, njejt sikurse Donaldin me Borën tani.