Marku vjen me një mesazh të fortë pas triumfit të tij mbrëmë: ZOTI ËSHTË MË I MADHI!

Boksieri shqiptar, Florian Marku e ka fituar meçin e mbrëmshëm ndaj britanikut, Rylan Charlotn.
Marku, e fitoi meçi pas një nokauti teknik në rundin e tetë, ku detyroi skuadrën e Charlotn që të hedhi peshqirin, shkruan IndeksOnline

Baby Boo

Pas ndeshjes Marku erdhi edhe me një postimi falënderues për të gjithë ata që e ndihmuan të arrijë këtë sukses.
Ai falënderon kundërshtarin për paraqitjen korrekte si dhe trajnerët e tij që e stërviten aq fortë.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=266594311504325&id=100044612731353