Maqedoni, lëndohet rëndë një çiklist pasi është rrëzuar nga sulmi i një qeni endacak

Dje në orën 16:00 në stacionin policor të Gazi Babës, D.G. (18) ka denoncuar se me 1 qershor në orën 20:00 në rrugën “Palmiro Tolati” një çiklist është rrëzuar pasi është sulmuar nga një qen endacak, transmeton Portalb.mk.

Më pas ai është dërguar në spitalin e qytetit “Shën Naum Ohridski” ku i është ofruar ndihmë mjekësore dhe i janë konstatuar lëndime të rënda trupore.

Baby Boo