fbpx

Makinat bëhen copash nga prania e akullit në aksin Levan-Tepelenë

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Fierit

Dy automjete janë përplasur në vendin e quajtur ‘Kthesa e Cakranit’ në autostradën Levan-Tepelenë.
Automjeti tip Benz me targa AA560NV është përplasur me një tjetër mjet me targa greke.

Nga aksidenti nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale. Shkak mendohet të jenë ngricat në rrugë për shkak të motit të ftohtë.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për zbardhjen e situatës.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.