“Luftë virtuale” mes Dafina Zeqirit e Drin Zatriqit në rrjetet sociale

Dafina Zeqiri dhe ish-menaxheri saj kanë filluar një ‘luftë virtuale’ në rrjetet sociale.

Para dy ditësh, Drin Zatriqi ka bërë një postim në Facebook ku ka kritikuar yjet e estradës për ‘lotët e krokodillit”, pas rastit të përdhunimit të 11- vjeçares.

“Veq ma hipokrita sidomos do të eatradës e mediat që sot po qesin lot krokodilli e para 3 vjete gojën se kanë qel për një rast nëse ju kujtohet që vet kolega i tyne e ka tregu në emisionin PRIVE!

“Kur të reagosh për kolegët e akuzuar për dhunim të ftojmë në organizim” – Aktivistja i kundërpërgjigjet Dafina Zeqirit

“U kanë një storje që ka ndodhë në Shëngjin, dhe u kanë shumë funny, tepër e fortë, në ekstrem. Kesh në dhomë në hotel shtrit me një shoqe (qesh), dhe pasi u çlodha me të (përsëri qesh) shkova në kuzhinë dhe veç kur pe një një piskamë të madhe, edhe po shkoj me këqyr çka u ba, kur pe shoh shokin tem tu dal prej dhomës, edhe tu ik prej saj, edhe ajo çika tu nga jashtë. Edhe pse ves shokun çka u bë, ai me tha me ka hetu kjo çika që s’u kanë me ty, se ma ka pa zingjirin e trashë në qafë, dhe e ka diktu që s’je ti. Tani pe ves unë këtë çikën he oj zemër çka u bë, ajo tha o nja i madh, i gjigant, me hyni në dhomë…”, ishte postimi i Zatriqit.

Baby Boo