Luana Vjollca tejet provokuese në fotot e fundit

Luana Vjollca po vazhdon me fotografitë e saj provokative në rrjetet sociale.
Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare ka qenë shumë aktive këto ditë, derisa ka promovuar kontratën e saj të re të nënshkruar me Sony Music.

Baby Boo

E derisa e ka bërë këtë, Luana pas lansimit të këngës së saj “Një mijë vjet”.
Ajo tani është parë duke pushuar ku sot ka postuar disa foto tepër seksi me një legjendë poshtë fotografisë me titull “Si keni qenë”!