Luana Vjollca për 28 nëntor: “Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke”


Edhe këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ka uruar për festën e flamurit. Ajo ka postuar disa imazhe ku shihet veshur me rroba tradicionale dhe një plisë në kokë. Luana krahas fotove ka shkruar: Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke. Luana është njëra ndër moderatoret që për festën e flamurit gjithmonë ka argëtuar gjithmonë publikun me programe festive.

Baby Boo