Luajtën keq me shqiptarët, Melisa dhe Andi tash thonë se janë pajtuar

Çifti i njohur, Andi dhe Melisa duket se janë duke vuajtur për pak vëmendjeDyshja dje inskenuan ndarjen e tyre, ku Melisa ia hoqi “folloëin” dhe e mbylli Instagramin.

Ndërsa sot, Melisa ka thënë me anë të një Instastory, se janë pajtuar me Andin.
:He me mo se kush eshte ajo femër qe s’ka bere namin pas nje zenke. Ndjese por jemi bashke gjithmonë”, ka shkruar Melisa ne postimin e saj ku ia ka bashkangjitur nje fotografi me Andin.
Shpresojm qe dyshja ta kenë marrë vëmendjen që e kanë dashur dhe të mos kenë nëvoj të inskenojnë gjëra të tilla.

Baby Boo