Ligji për shtetësi të hënën në Kuvend, pas kësaj pritet edhe një takim mes Selës, Gashit dhe Zaevit

Të hënën ligji për shtetësi do t’u dorëzohet deputetëve të grupit parlamentar të LSDM-së. Këtë informacion e bëri të ditur deputeti nga koalicioni Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa, Elmi Aziri.

Baby Boo

Ai tha se ligji është gati dhe të hënën do të dërgohet për shqyrtim në Kuvend dhe pas kësaj do të ketë edhe një takim mes kryeministrit Zaev dhe kryetarëve të koalicionit Ziadin Sela dhe Afrim Gashi.