Lënë nam gjatë eventit të rëndësishëm, rrihen keq reperet e njohura (VIDEO)

Dy reperet e njohura Cardi B dhe Nicki Minaj Janë zënë keq mbrëmjen e djeshme, gjatë Javës së Modës në Neë York.

Ngjarja ka ndodhur në ballkonin e katit të parë të Harper’s Bazaar ICONS, gjatë shfaqjes së dhënë nga Christina Aguilera.

Sherri ka filluar pasi Cardi B ka reaguar ashpër mbi shpifjet që Nicki po përhapte.

Si fillim Nicki Minaj po mundohej t’i shmangej reperes së irrituar, por më pas situata degradoi deri sa reperet filluan të rrihen me njëra tjetrën.

Rojet e sigurisë kanë ndërhyrë për të ndarë dy reperet, të cilat më pas janë shoqëruar jashtë godinës.

Baby Boo