Ledri Vula dhe Majk publikojnë videoklipin e ri “Marr”


Ledri Vula dhe Majk i kanë bashkuar forcat për ta krijuar hitin e kësaj verë me titullin “Marr”, shkruan Pa Censurë.
Producent i videos ka qenë Bigdeal Records.

Teksti është shkruar nga vetë dy artistët, kurse videoja është punuar nga Entermedia.
Videoklipi është publikuar sot dhe që në momentet e para kanë pasur në shikueshmëri të madhe./Pa Censurë