LAJMI I FUNDIT! Tentim për vrasje në fshatin Gradec!


Sapo është gjuajtur me armë zjarri një i ri në fshatin Gradec. Sipas informacioneve të Pa Censur H.M. ka gjuajtur me armë në drejtim të M.H. ku edhe i njëjti ka marrë lëndime serioze dhe është transferuar menjëher nē Klinikë në Shkup!

H.M. është arrestuar nga policia dhe është mbajtur në Stacionin Policor në Gostivar për procedurat e mëtejme!/Pa Censurë