LAJM I FUNDIT: Plagoset Milan Radojicic


Është plagosur Milan Radojicic. Kështu bëjnë të ditura burimet e Indeksonline.

Siç pohojnë këto burime, ai tashmë gjendet për trajtim në spitalin ushtrak në Beograd.
Po ashtu mësohet se një pavion i tërë i spitalit është bllokuar për kujdesin e tij dhe besohet se është jashtë rrezikut për jetë.

Baby Boo