Lajm i ëmbël, Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë


Modelja e famshme shqiptare, Emina Çunmulaj është bërë nënë për herë të tretë.

Advertisements

Ajo ka sjellë në jetë një djalë.

Këtë e ka bërë të ditur vet modelja përmes një postimi në Instagram.
‘Djali im është këtu
Shá Yosef Nazarian
Zemra ime është e mbushur
Njeriu im i vogël, tashmë më keni mësuar kaq shumë gjëra.

Nuk kishte të bënte me atë se kur do të lindje, ishte kur donit të vinit dhe më mësuat se në jetë asgjë nuk jepet kur e dëshironi, por më shumë kur është e destinuar të vijë në rrugën tuaj.
Faleminderit për këtë mësim dhe për shumë të tjerë që do të vijnë’ shkroi ajo në mbishkrimin e imazhit.