Kylie Jenner vishet me fustanin e dizajnerit të njohur shqiptar Valdrin Sahiti


Kylie Jenner ka zgjedhur dizajnerin e njohur kosovar, Valdrin Sahitin për njërin nga fustanet që ka veshur në videon promovuese të linjës së re për foshnjet, përcjell Pa Censurë.

Brendi i saj Kylie Baby, është gati dhe do të dalë në treg së shpejti.

E ndërsa në këtë video promocion Kylie vendosi që të vishet nga dizajneri më i njohur shqiptar Valdrin Sahiti.
Ndryshe, Sahiti tashmë po korr sukses si një ndër dizajnerët më të kërkuar nëpër botë.
Video: https://www.instagram.com/p/CUGRhnwBgty/?utm_medium=copy_link