Kylie Jenner na fal, por Luana Vjollca e realizoi këtë ide e para!

Kylie Jenner sapo ka lançuar koleksionin e saj më të ri dhe për këtë gjë normal që duhen disa foto mjaft të spikatura dhe të goditura për një promovim sa më të mirë!
Epo këtë lajm s’mund ta promovomin më bukur sesa me një “xing” ideje me një nga vajzat më të famshme shqiptare siç është Luana Vjollca.

Baby Boo

Nëse ju kujtohet pak javë më parë Luana bashkëpunoi me një nga firmat më luksoze italiane siç është “Collini Milano 1937”.

Epo me anë fotove më poshtë ua u kujtojmë ne duke ju bërë të kuptoni se Luana Vjollca ia doli ta realizojë këtë ide “photoshooting”-u para vajzës që vendos zakonisht trende, Kylie Jenner. Ngjyra “gold”, dhe kubi në qendër të fotove po ashtu “gold” bëjnë që vajzat e njohura të bëjnë “xing”.