Ky ishte i dashuri i famshëm i Teas para se ajo të futej në Përputhen

Para se të bëhej pjesë e Përputhen Tea kishte qenë në “kam një mesazh për ty” te e Diela Shqiptare. Ky nuk është një lajm i ri, lajmi është se pikërisht djali që punon aty është ai me të cilin Tea ka qenë e dashuruar.

Baby Boo

Kështu ka raportuar kryefjala.com, ku thuhet se Tea kishte qenë i dashuruar me Enean.

“Zbulohet “perputhja” e Teas perpara se te futej ne Perputhen. Ne momentin kur Ardit Gjebrea ka qene duke folur per dashurine, thojini personave qe keni prane Te dua, dicka qe sosht von re ne kamera eshte po atij si ka shpetuar dhe e ka komentuar. Tea Trifoni & Enea Protopapa kane qene duke pare njeri tjetrin ja duket si i shkelqejne syte”- kanë shkruar ndjekësit.