Kujt i takojnë shpenzimet e dasmës? Plas sherri mes çiftit një ditë pas dasmës (VIDEO)

Çifti Ayenur dhe Sinan A., të cilët u martuan në rrethin Marmaris të Muglas në Turqi, kohët e fundit u rra*hën në mes të rrugës për shkak të shpenzimeve të dasmës së tyre.
Çifti, së bashku me një mik, erdhën në vendndodhjen Uzunyal, ku edhe filloi sherri, raporton t24.

Baby Boo

Ayenur A., e cila u godit me një shuplakë dhe grusht, ka paraqitur rastin në polici.
Tashmë dyshja vetëm disa orë pas martese kanë paraqitur dokumentet për shkurorëzim.
Mësohet se nusja është e papunë ndersa dhëndri ishte auto-mekanik.

https://cdn.pivol.net/15715/170720210834197245447.mp4?_=1