Kovaçevski paralajmëron dorëheqjen nëse VMRO voton ndryshimet Kushtetuese


Kryeministri Dimitar Kovaçevski gjatë një interviste në tv Sitel tha se paralajmëroi dorëheqje nga posti i kryeministrit.

“Momentin kur do të votohen ndryshimet Kushtetuese nga Vmro-Dpmne do të jap dorëheqje dhe do të shkojmë në zgjedhje” – tha kryeministri Kovaçevski. m

Baby Boo