Konkurrentja e ‘Love Story’ e puth në buzë Robert Berishen

Robert Berisha ishte i ftuar në emisionin Love Story në Shqipëri.

Baby Boo

Prezenca e tij në studio ka çmendur një ndër konkurrentet, bukuroshen bjonde, Kleonën.

Me lejën e Eni Shehut, ajo u ngrit për të puthur këngëtarin.

Roberti i tha që mund ta puthte ku të donte dhe gjejeni çfarë? Kleona nuk hezitoi ta puthte në buzë.