Klinë, ak*sident mes një treni dhe një veture, lëndohet një person

Një person është lënduar si pasojë e një aks*identi që ka ndodhur mes një trenit dhe veturës. Ky ak*sident ka ndodhur rreth orës 12:35, në fshatin Krushëve të Klinës. I lënduari është dërguar për trajtim në Qendren e Mjekësisë Familjare në Klinë dhe më pas është nisur për trajtim në Spitalin Rajonal në Pejë. Kështu bëri të ditur Fadil Gashi, zëdhënës i policisë për rajonin e Pejës.

Baby Boo