Kjo foto i tregon të gjitha sa i përket ndarjes së Rinianit nga avokatja


Teksa shfaqeshin të lumtur krah njëri-tjetrit papritmas u përhap lajmi se Rinian Leka i ka dhënë fund lidhjes me avokaten sek*si.
E gjitha filloi pasi fansat panë se dyshja nuk ndiqeshin më në rrjetet sociale dhe Anisa kishte fshirë fotot bashkë.

Lajmet e përhapura bënë që çifti të reagojë menjëherë përmes rrjeteve sociale ku u shfaqën bashkë për të përgënjeshtruar thashethemet.
Tani dyshja po ndiqen sërish në Instagram dhe po postojnë vazhdimisht pamje bashkë për t’ua vërtetuar të tjerëve se janë të lumtur me njëri-tjetrit. Së fundmi Riniani e vërtetoi edhe një herë se është krah Anisës me një postim në rrjetet sociale ku ai shfaqet pranë saj.