Kjo është gruaja që rrahu burrin dhe vjehrrën!


Një grua nga Gjilani është arrestuar, pasi e njëjta ka rrahur burrin dhe vjehrrën e saj.

Policia ka bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur pas një mosmarrëveshje verbale.

“Është arrestuar e dyshuara femër  kosovare e cila pas një mosmarrëveshje verbale me bashkëshortin e saj të dyshuarin mashkull  kosovar  e kishin sulmuar fizikisht njëri-tjetrin e pastaj e dyshuara e kishte sulmuar fizikisht edhe vjehrrën e saj viktimën femër  kosovare agres*orja ka inicialet S.V. Si pasojë e sulmit viktima  dhe e dyshuara kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raport.

Baby Boo