Kjo është dhurata që mori Adelina Tahiri për ‘Shën Valentin’

Adelina Tahiri ka ndarë me fansat fotografi mnga ku shihet se çfarë dhurate ka marrë dhe nga kush.
Ajo në rrjetin social Instagram ka postuar një storye, ku ka ndarë me fansat dhuratën që e ka marrë nga mashkulli më i dashur i jetës së saj dhe ai është djali i tij.

Baby Shop Charli

Një buqetë me lule ishte ajo që ia hapi sytë Adelinës sot nga bashkëshorti, por festa e saj nuk mbaroi këtu, sepse djali kishte një dhuratë modeste për nënën, gjë kjo që e bëri shumë të lumtur këngëtarën seksi.
Disa vizatime me fjalë të bukura nga djali i vetëm dhe shputat e këmbës së tij , ishin dhurata më e shtrenjtë që do të mund të merrte Adelina.

Restorant Lumare
Sigma Doors