Kjo është banorja që u largua mbrëme nga Big Brother VIP


Egzona, Xheisara dhe Dritani kanë qenë banorët e nominuar të kësaj jave.

Derisa Arbana mbylli televotimin, ajo tha dhe emrin e parë, si banori me më së shumti vota në këtë televotim për të qëndruar në shtëpi, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Egzona Rafuna, banorja e re nga Kosova ishte ajo e cila kishte mbledhur më shumë vota nga dy të tjerët.

Më pak e votuar nga ky televotim ishte Xheisara, e cila dhe përfundoi aventurën e saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Baby Boo