Kjo është 7-vjeçarja më e bukur në botë (FOTO)

Alina Yakupova, 7 vjeç, nga Moska, ka ushtruar profesionin e modelimit që në moshën 4 vjeçare.
Ajo tashmë ka bërë emër, duke u paraqitur në fushatat e modës për markën italiane të veshjeve Monnalisa Kids, fëmijët Yudashkin të Rusisë dhe Gloria Jeans.

Baby Boo Tinex

Modelja e re, e cila ka vazhduar të mahnitë botën me bukurinë dhe buzëqeshjen rrezatuese.
Faqja e Instagramit Alina, e cila rregullisht ndan fotografi nga fotosesionet më të fundit të saj, ka fansa nga e gjithë bota.

Restorant Lumare