“Kiss my…”, Vesa Smolica vjen me poza të nxehta

Këngëtarja gjakovare ka provokuar sërish. Vesa Smolica është këngëtarja nga Gjakova e cila pëlqehet dhe shquhet për vokalin e artë të saj.

Baby Boo

Bukuroshja është shumë aktive në Instagram ku shpesh herë ndanë me ndjekësit foto dhe video nga jeta e saj private si dhe ajo profesionale, që në shumicën e rasteve nuk mungojnë as edhe ato fotografi provokuese, shkruan Pa Censurë.

Fotografia: Instagram/smolicavesa

Ngjajshëm ka vepruar sot duke pozuar shumë atraktive ku në plan të parë vë të pasmet.
“Kiss my A**” është mbishkrimi që e shoqëroi këngëtarja krahas fotografive. /Pa Censurë/

Fotografia: Instagram/smolicavesa