Kishte ndezur zjarr për t’u ngrohur, gjendet i dj*egur 61 vjeçari


Gjendet i djegur shtetasi Kastriot Kodra, 61 vjeç në vendin e quajtur “Bari i madh” në Skrapar.
Sipas burimeve ai ishte nga Korça dhe banonte të Tiranë.

Sipas policisë, vi*ktima kishte ndezur zjarr për t’u ngrohur dhe ishte as*fiksuar nga tymi duke rënë sipër zjarrit.
Dy*shohet se vuante nga probleme psikologjike.