Kiriacovski: Nuk do të lejojmë që askush të pengojë anëtarësimin tonë në NATO dhe BE

LSDM-ja e ka detyrim për të siguruar të ardhmen dhe nuk do t’i lejojmë askujt që ta pengojë anëtarësimin në BE dhe NATO, tha sot në një deklaratë për shtyp në Kuvend, Aleksandar Kiracovski, sekretari i përgjithshëm i LSDM-së.

Baby Boo

Ai nënvizoi se partia në pushtet mbështet propozimin e qeverisë për ndryshime në zgjedhjen e KSHZ-së.

“Kemi lënë hapësirë që opozita në takimin e liderëve të tregoj konstruktivet dhe të heq dorë nga bllokimi”, tha Kiracovksi.

Restorant Lumare