“Këtu nuk ka dallim çobani prej reperit”, Geti dhe Majk ‘thumbojnë’ kolegët në këngën e re

Dy artistët e njohur të estradës shqiptare, Getoar Selimi dhe Majk mbrëmë (e marte) kanë publikuar këngën e re.

“Hajde te baba”, titullohet projekti i ri muzikor i dy reperëve, të cilin e sollën të shoqëruar edhe me videoklip.
Në vargjet e kësaj kënge nuk mungojnë “thumbat” e shumtë për reperët, sidomos ata që janë të rinj në këtë “lojë”.
“Këtu nuk ka dallim çobani prej reperit, ai që të ndëgjon ty është lopë nuk është njeri”, thuhet ndër të tjera në vargjet e kësaj kënge.

Baby Boo