Këto janë dy djemt që mbetën të vr*arë mbrëmë në Shkup

Sot në mëngjes u raportua për dy të vde*kur në Lagjen Tophane në Shkup. MPB bën të ditur se të vr*arët janë të moshës 28 dhe 24 vjet të cilët janë gjetur të vde*kur në automjet.

Baby Boo

“Është vërtetuar identiteti i të vr*arëve A.b (28) dhe B.V (24), të dy nga Shkupi. Po ndërmerren masat për zbardhjen e plotë të rastit”, thonë nga MPB.
Siç mëson News33 këto janë dy personat që ngelën të vr*ar.

Restorant Lumare