Këta janë emrat e persona të vrarë në Gllogjan

Në mbrëmjen e së premtes tre persona kanë mebtur të vrarë në Gllogjan të Decanit.

Baby Boo

Një autobus që po transportonte nxënës është sulmuar me armë zjarrë ku ka mbetur i varë shoferi dhe dy të tjerë.

IndeksOnline ka siguruar emrat e viktimave.

Ata janë; Gani Gjokaj – shoferi, Ledion Hamzaj dhe Gentiana Mustafaj./IndeksOnline