Këta janë emrat e dy të vr*arëve në atentatin e Tiranës

Tirana është tr*onditur nga një atentat me breshëri automatiku mbrëmjen e kësaj të diele, ku për pasojë gjetën vd*ekjen dy të rinj.
Mediat nga atje bëjnë më dije se nga burimet e veta kanë mësuar se bëhet fjalë për Erigers Mihasi, i cili po drejtonte makinën e tipit Audi dhe pasagjerin Armando Dumani 26-vjeç.
Policia ndërkohë ka vendosur perimetrin e sigurisë në zonë dhe po shikon kamerat e sigurisë përreth, për të identifikuar makinën që ndodheshin autorët, por edhe të dhëna lidhur me identitetin e tyre.

Baby Boo